Xora stolní svítidlo s E14 závitem, rozměry 13/28,5 cm


Xora stolní svítidlo s E14 závitem

Rozměry 13/28,5 cm STOLNÍ SVÍTIDLO, E14, 13/28,5 cm – KOV/TEXTIL, BÍLÁ/BARVY CHROMU – BEZ 1XE14 MAX. 40 W – PRXV: CCA 13X28,5CM

Xora stolní svítidlo s E14 závitem je dokonalou volbou pro každou místnost v domě. S jeho rozměry 13/28,5 cm se jedná o stolní svítidlo, které se hodí na většinu stolů. Tento produkt, který je k dispozici v obchodě Isolund.cz je vyroben z kovu a textilu a je bílé barvy s chromovými detaily.

Důležitou vlastností tohoto svítidla je jeho závit E14, který umožňuje použití žárovek s maximální výstupní proud 40 wattů. To znamená, že si můžete vybrat jasnost světla, kterou potřebujete v závislosti na situaci a osobních preferencích.

Xora stolní svítidlo

Vyberte si svou obľúbenou žárovku a snadno ji vložte do závitu E14. Není potřeba hledat složité a drahé součástky, tento stolní svítidlo je snadno a rychle použitelné.

Díky svému minimalistickému designu se Xora stolní svítidlo hodí do každého typu interiéru. Navíc jej lze snadno přizpůsobit mnoha stylům díky jeho neutrální bílé barvě. Tenhle kousek se hodí jak do moderního, tak tradičního interiéru domova nebo kanceláře.

Xora stolní svítidlo na stole v kanceláři

Xora stolní svítidlo je nejen praktické, ale i stylové. Jeho kombinace kovových a textilních materiálů a bílochromvé barvy vytváří moderní, ale elegantní vzhled.

Závěr

Pokud hledáte stolní svítidlo, Xora stolní svítidlo s E14 závitem je určitě tím správným produktem pro vás. Je elegantní, praktické a přizpůsobitelné mnoha různým stylům a interiérům. Navíc s nízkou cenou se hodí i pro ty, kteří chtějí si své světelné řešení doplnit bez vysokých nákladů.