Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO148.5 – ušetřete vodu s tímto moderním řešením


Úspora vody s vanovou baterií RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO148.5

Moderní řešení pro vaši koupelnu

Voda je důležitým přírodním zdrojem, který bychom měli chránit a šetřit. Proto je důležité zvolit správný způsob koupání a mytí v koupelně. Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO148.5 je moderním řešením pro každou koupelnu.

Výška baterie a připojení flexi hadiček

Baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO148.5 má výšku 14,6 cm.Je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje připojením flexi hadiček G 1/2″.

Tento model baterie je ideální do každé velikosti koupelny. Díky jeho malým rozměrům zabere minimum místa a přesto vám nabídne všechny funkce, které potřebujete.

Páková stojánková vanová baterie

Tato baterie disponuje přepínačem, který vám umožní regulovat tok vody při koupání. Díky této funkci můžete úsporněji využívat vodu a šetřit tak jak peníze, tak i přírodu.

Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO148.5 je páková stojánková baterie, která umožňuje snadné a přesné ovládání. Díky páce se reguluje teplota vody a středová páka slouží ke spuštění vody a přepnutí na sprchu.

Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO148.5

Závěr

Vanová baterie RAV SLEZÁK Colorado s přepínačem chrom CO148.5 je moderní a úsporné řešení pro vaši koupelnu. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou vanovou baterii, která vám umožní úsporněji využívat vodu, máte již výběr jasný. Vyberte si tento model a ušetřete jak peníze, tak přírodu.

Přejděte na stránku produktu a nakupte u nás kvalitní baterii za skvělou cenu.