Umělecká šatní skříň Juraj 200 – kus pro každého milovníka designu

Šatní skříň Juraj je skutečně neobyčejným kusem nábytku, který by si zasloužil být vystaven v nejprestižnějších galeriích. Je to skříň, kterou můžeme s klidem označit za umělecké dílo a určitě zaujme každého, kdo jí projde kolem.

Jak již název naznačuje, šatní skříň Juraj má rozměry šířka 200 cm, hloubka 61 cm a výška 215 cm a tak jí u nás najdou uplatnění jak rodiny, tak i solitérní jedinci, kteří chtějí vyniknout svým vkusem.

Jakmile uvidíte šatní skříň Juraj, okamžitě vás zaujme její kvalita. Je vyrobena z laminovaných desek a celkově působí velmi robustně. Typ lemování hran zahrnuje PVC dýhu a černou maskovací pásku, což jen podtrhuje propracovanost detailu.

Nyní za akční cenu!

Šatní skříň Juraj 200
Šatní skříň Juraj 200

Tato skvělá kvalita se neomezí pouze na samotný vzhled. Skříň je velmi praktická a nabízí dostatek úložného prostoru pro veškeré vaše šaty, oblečení a doplňky.

Posuvné dveře mají hliníkové pojezdy a ložisková kolečka typu FAST, což zaručuje bezproblémový a snadný pohyb. Rukojeť je plastová a má délku 120 mm, takže ji pohodlně uchopíte.

Detail posuvného systému
Detail posuvného systému

Noste se k této skříni s láskou, ale nezapomínejte ji pravidelně čistit. Pokud bude mít správnou péči, určitě dlouho vydrží.

Šatní skříň Juraj je vyrobena z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm, což je navíc skvělý materiál, který vám zajistí dlouhou životnost skříně.

V současné době je šatní skříň Juraj v akci a můžete ji zakoupit přímo na této stránce, což je opravdu lákavá nabídka, kterou není dobré propásnout.

Detail rukojeti
Detail rukojeti

Kovové nožičky mají výšku 10 cm, takže skříň má dostatečnou výšku od země. Určitě si ji zamilují milovníci vysokých nábytkových kousků.

Montáž této skříně není zrovna lehká záležitost, ale pokud půjdete pečlivě podle návodu, nemusíte se bát, že by se vám něco nepodařilo. Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí.

Nakupujte s námi na www.crosta.cz a nechte se unést neuvěřitelnou krásou a kvalitou šatní skříně Juraj.