Stylife Horní skříňka: kvalitní design s barevným provedením smrku v rozměrech 31/71/21 cm


Stylife Horní skříňka: kvalitní design s barevným provedením smrku

Stylife Horní skříňka je skvělý kousek nábytku, který nejenže vám umožní úpravu interiéru vaší obývací nebo ložnice, ale také poskytne praktický využití úložného prostoru. Tuto horní skříňku lze zakoupit v barvách smrku a rozměrech 31/71/21 cm. Je vyráběna s typem číslo 139791 a označením O300 a můžete ji zakoupit na stránkách Kupsinabytek.cz.

Design

Stylife Horní skříňka nabízí kvalitní design, který je odolný a praktický zároveň. Vzhled skřínky je kombinací tradičního provedení s moderním vzhledem. Barevné provedení smrku vám umožní, aby se skříňka přizpůsobila stylu vaší místnosti. Rozměry 31/71/21 cm jsou zase ideální pro montáž na stěnu bez nutnosti velkého prostorem. Skříňka vám tedy nabízí nejen úložný prostor, ale i praktickou funkcionalitu.

Vlastnosti skříňky

Stylife Horní skříňka má čelo a krycí panel vyroben z kvalitního smrku stříbrného. Toto dřevo je velmi odolné a nabízí kvalitní zpracování pro dlouhodobé používání. Rozměry skříňky 31/71/21 cm zajišťují přiměřenou velikost pro jakoukoliv místnost. Skříňka nabízí dostatek úložného prostoru a její využití je velmi jednoduché.

Úložný prostor

Stylife Horní skříňka nabízí dostatek úložného prostoru pro různé věci. Pokud se vám doma hromadí drobnosti, které máte chuť ukázat, ale nechcete je vystavovat na otevřených policích, skříňka vám nabízí ideální úložné řešení. Budete se v ní snadno dostávat ke svým věcem a vše bude přehledně uloženo.

Interiér s horní skříňkou stylife

Montáž

Montáž Stylife Horní skříňky je velmi snadná a rychlá. Skříňku lze namontovat na jakoukoliv stěnu a díky jejím rozměrům nezabere příliš mnoho prostoru. Montážní návod je přiložen a umožní vám snadno a rychle namontovat skříňku sami.

Závěr

Stylife Horní skříňka vám nabízí kvalitní design, praktickou funkcionalitu a dostatek úložného prostoru. Díky svému barevnému provedení smrku a rozměrům 31/71/21 cm se hodí do každého interiéru. Pro montáž není třeba mít žádné speciální nástroje, a tak ji můžete umístit na libovolné místo v místnosti. Pokud hledáte kvalitní úložné řešení s moderním vzhledem, Stylife Horní skříňka je právě pro vás!