Stropní svítidlo TP Living Prahas II v černé barvě pro moderní interiéry

Stropní svítidlo Prahas II bude originálním a velmi poutavým osvětlením v každé domácnosti. Díky dlouhým přiznaným kabelům bude na obdiv i mezi vysokými stropy. Naproti tomu skleněná stínidla s dřevěnou objímkou vnesou nádech elegance a nadstandartního umění.

Skvělé pro obývák i kuchyň

Prahas II se skvěle hodí do obývacích pokojů nad konferenční stolek, či do kuchyňských prostor, kde osvětlí kompletní jídlní stůl nebo samotný bar.

Svítidlo může být instalováno do moderních interiérů, kde se bude stylově vyjímat mezi dvěma či více křesly a nábytkem.

Specifikace produktu

  • Dlouhé přiznané kabely umožňují snadnou instalaci
  • Skleněná stínidla zajišťují rovnoměrné rozptýlení světla po místnosti
  • Dřevěné objímky dodávají svítidlu eleganci a nadčasovost
  • Elegantní design jasně ukazuje, že Prahas II je skvělou volbou do moderních interiérů

Prahas II je zkrátka ideálním svítidlem pro ty, kdo hledají moderní, ale elegantní design. Toto svítidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, díky čemuž vám přináší nejen krásnou estetiku, ale také trvanlivost.

Také se vám nelíbí vaše současné osvětlení? Pak neváhejte a podívejte se na nabídku produktů na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/tp-living-stropni-svitidlo-prahas-ii-cerne a vyberte si své nové oblíbené svítidlo.

Stropní svítidlo TP Living Prahas II v černé barvě

Závěr: Když chcete přidat do svého interiéru něco, co vystupuje z řady a zároveň poskytuje kvalitní osvětlení, pak je Prahas II skvělou volbou. Svého rozhodnutí jistě nebudete litovat, když si zvolíte tento produkt od firmy TP Living.