Stilistická nástěnná police Volato ve výrazné lesklé červené barvě: 40 cm


Moderní design pro Váš interiér

Každý z nás se snaží najít dokonalé doplňky do našího domova, které budou dokonale ladit s naším stylem a budou nás bavit pohled na ně. A právě takovým doplňkem může být nástěnná police Volato od značky Stilista, která disponuje moderním designem a zároveň praktickými vlastnostmi.

Maximální nosnost 10 kg pro všestranné použití
Tato police s rozměry 40 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v) je vyrobena z MDF desky a ocelového rámu v profilu U a disponuje nosností až 10 kg. To znamená, že ji můžete použít téměř kdekoliv. Ať už potřebujete uložit knihy v obývacím pokoji, kuchařské knihy v kuchyni nebo učebnice v dětském pokoji, police Volato splní svoji funkci na sto procent.

Nástěnná police Volato

Lesklá červená barva pro výrazné líčení interiéru

Police Volato vyrábíme v lesklé červené barvě, která dokáže okamžitě ozvláštnit každý interiér. Červená barva vnáší do místnosti energii a vitalitu a dokáže vyvolat pocit radosti a štěstí.

Spolehlivý spojovací materiál pro fixaci polic na stěnu
Sama police Volato je vyrobena jako celistvý kus, a proto je nutné ji připevnit k zdi pomocí speciálního spojovacího materiálu. Tento materiál dodáváme k police jako součást balení a je určen speciálně pro tento typ police.

Upozornění ohledně upevňovacího materiálu

Je třeba dbát na to, že police Volato disponuje ze spodní strany dvěma malými dírkami. Tyto dírky slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží. Je velmi důležité, aby jste tento materiál použili, a to přesně tak, jak je popsáno v návodu k použití.

Nástěnná police Volato

Nástěnná police Volato ve výrazné červené barvě

Technické údaje a obsah balení

Technické údaje k police Volato jsou následující: rozměry 40 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v), materiál je MDF deska, ocelový rám v profilu U, dýha z PVC. Police je vyrobená v lesklé červené barvě a disponuje nosností až 10 kg. Hmotnost polic je cca 2,5 kg.

Obsah balení je nástěnná police včetně upevňovacího materiálu.

Nástěnná police Volato

Nástěnná police Volato jako knihovna v obývacím pokoji

Závěr

Značka Stilista nám přináší moderní nástěnnou polici Volato, která spojuje vkusný design a praktické využití našeho interiéru. Díky lesklé červené barvě a nosnosti až 10 kg je police vhodná k použití kdekoliv v našem domově. Abychom zajistili bezpečnou fixaci polic na stěnu, je nutné dodržovat všechny pokyny v návodu k použití a použití speciálního spojovacího materiálu.