Sprchové dveře Huppe Classics 2: Elegantní řešení pro vaši koupelnu v šířce 90 cm

Sprchové dveře Huppe Classics 2 jsou ideálním řešením pro vaši koupelnu, pokud hledáte elegantní a praktické dveře. Tyto dveře jsou navrženy pro sprchový kout o šířce 90 cm, ovšem jedná se pouze o jednu polovinu sprchového koutu. Proto je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru, aby sprchový kout byl kompletní.

Tyto dveře jsou bez vaničky a mají barvu profilů v lesklém chromu. Výplň je z čirého skla bez dekoru, což vynikne především při využití kvalitního sprchového koutu, který celou koupelnu opticky zvětší.

Sprchové dveře s technologií Hüppe Anti-Plaque

Tento produkt je opatřen speciální technologií Hüppe Anti-Plaque, kde se jedná o povrchovou úpravu aplikovanou ve výrobě. Tato úprava usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Díky tomu jsou dveře snadno udržovatelné a dlouho vypadají jako nové. Ušetříte tak nejen mnoho času, ale i peněz za čisticí prostředky, které budete potřebovat na běžné čištění koupelny.

Dále jsou tyto dveře vybavené otočným systémem otevírání, takže si můžete zvolit, zda si je otevřete doleva či doprava. To je velkou výhodou, protože bez ohledu na umístění sprchového koutu, můžete dveře otevřít tak, aby nebyly v cestě.

Nakupujte online na www.nabyteklevneji.cz

Pokud hledáte sprchové dveře, které splní vaše očekávání a nezruinují vaši peněženku, nakupujte online na www.nabyteklevneji.cz. Můžete si vybrat z různých variant a rozměrů sprchových dveří, ale i dalšího vybavení pro vaši koupelnu. Na této stránce najdete i sprchové kouty, vany, toalety a další vybavení za skvělé ceny.

Za výhodné ceny a kvalitní zboží nakupujte na www.nabyteklevneji.cz a užijte si svou novou koupelnu s krásnými a praktickými sprchovými dveřmi Huppe Classics 2.

Sprchové dveře Huppe Classics 2