Sprchová vanička obdélníková Kaldewei Cayonoplan 120×90 cm – recenze a vlastnosti


Sprchová vanička obdélníková Kaldewei Cayonoplan 120×90 cm

Vlastnosti vaničky

Velikost: 120×90 cm

Výška: 1,85 cm

Barva: alpská bílá

Materiál: smaltovaná ocel

Recenze

Chci se s vámi podělit o své zkušenosti se sprchovou vaničkou Kaldewei Cayonoplan. Tuto vaničku jsme si objednali na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/sprchova-vanicka-obdelnikova-kaldewei-cayonoplan-120m90-cm-smaltovana-ocel-alpska-bila-362300010001 a musím říct, že jsme s ní naprosto spokojeni.

Montáž

Montáž vaničky proběhla bez problémů. Díky kvalitnímu materiálu se nám ji podařilo snadno umístit na připravené místo v koupelně. Vanička je velmi stabilní a pevná.

montáž

Design

Design vaničky je velmi elegantní a moderní. Alpská bílá barva se skvěle hodí k ostatnímu nábytku v koupelně. Vanička je navíc velmi nízká, což jí dodává ještě větší eleganci.

design

Údržba

Údržba vaničky je velmi snadná. Díky hladkému povrchu se špatně usazují nečistoty a vaničku stačí jen jednoduše otřít vlhkým hadříkem.

údržba

Závěr

Celkově jsme s vaničkou Kaldewei Cayonoplan velmi spokojeni. Její kvalitní materiál a pevná konstrukce nás přesvědčily o tom, že jsme si zvolili správnou volbu. Její elegantní design navíc dokonale zapadá do naší koupelny. Doporučujeme!

Zobrazit vaničku na Nábyteklevněji.cz