Prozkoumejte s námi podmořský svět na modré dětské hrací dece Eye of the Sea od Moi Mili

Pokud jde o produkty pro děti, měly by být nejen líbivé pro oko, ale zejména vysoce funkční a vyrobeny jen z těch nejlepších materiálů.

Toho si je dobře vědoma i značka Moi Mili, která při jejich výrobě sází především na přírodní vlákna a jejich následné pečlivé lokální zpracování. Výjimkou není ani tato hrací deka, jež v pokojíčku zároveň zastane i funkci koberce či dekorace na zeď. Vyrobena je výhradně z kombinace lněných a bavlněných vláken s mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® a v případě ušpinění ji lze tak snadno vyprat.

Krása spojená s funkcionalitou

Tento kus dětského vybavení je zkrátka dokonalým sladěním designu s praktičností. Svým ztvárněním připomíná podmořský svět, což dětem umožňuje nejen hrát si s ním, ale také prozkoumat fantazijní světy a být součástí dobrodružství. A pro nás dospělé je zase esteticky příjemným doplňkem, který do našeho interiéru vnese zcela nový rozměr.

Odkaz na produkt: Modrá dětská hrací deka Eye of the Sea

Náročné tradiční technologie

Jak už bylo zmíněno, výroba této hrací deky je založena na pečlivé a náročné lokální technologii, kterou značka Moi Mili aplikuje u svých produktů. Všechna příze, ze které se tkanina vyrábí, projde při zpracování celým procesem od česání, přes předení, barvení až po samotné tkaní na tkalcovském stavu. A právě technologie na strojích ručního tkalcovství a vyšívacích strojích se v tomto procesu pořád stále používají. To zajišťuje nejen jedinečnou kvalitu zpracování, ale také vypovídá o věrnosti k tradičním metodám zpracování, které by v dnešní době snadno mohly být nahrazeny strojovým zpracováním.

Ekologický přístup našeho partnera

Značka Moi Mili se nejen snaží o výrobu těch nejkvalitnějších produktů, ale také je záležitosti ekologie nejsou cizí. Proto velkou pozornost věnují výběru surovin, které jsou šetrné k životnímu prostředí a využitím místních zdrojů. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny v Evropské unii a vlivy na životní prostředí jsou minimální. Prostě kromě krásného designu a občasného nezbytného nákupu dětského vybavení můžeme tuto krásnou značku podporovat i kvůli jejímu přístupu k naší planetě.

Moi Mili logo

Tak a pro všechny, kdo hledají dokonalou kombinaci krásy, funkčnosti, tradičních technologií a vlídného přístupu k naší planetě je hrací deka od Moi Mili nezbytným kouskem v dětském pokojíčku. A pro ty, kdo netrpělivě čekají na další produkty této krásné značky níže je odkaz na naši stránku, kde se kromě deky Eye of the Sea můžete podívat i na další krásné kusy od Moi Mili.

Odkaz na produkty značky Moi Mili:Moi Mili