Představujeme Expedo Taštičkovou matraci PASTO MAX s rozměry 100x200x26 cm doplněnou o potah silvercare


Představujeme Expedo Taštičkovou matraci PASTO MAX s rozměry 100x200x26 cm

Oboustranná matrace s tvrdostí dle vašeho výběru

Expedo Taštičková matrace PASTO MAX je inovativní matrací, která nabízí dva druhy tvrdosti. Díky tomu si můžete zvolit tu stranu matrace, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Matraci tvoří kombinace taštičkových pružin, PUR pěny a HR pěny. Taštičkové pružiny dokonale reagují na pohyb těla a zajišťují perfektní podporu páteře. PUR pěna je tu pro zvýšení komfortu a redukci tlaku na klouby. A konečně HR pěna dokáže matraci přizpůsobit anatomickému tvaru těla, čímž vám zaručí opravdu příjemný a kvalitní spánek.

Technologie NanoHARD pro delší životnost matrace

Díky pokročilé technologii NanoHARD se výrazně prodlužuje životnost matrace PASTO MAX. Matrace si udržuje svůj tvar a poskytuje vám skvělou podporu těla, aniž by se během používání deformovala.

Kokosová vrstva na matraci zase chrání před roztoči a dalšími mikroorganismy, takže se můžete cítit bezpečně a hygienicky.

Potah silvercare pro ještě větší komfort

I potah matrace je důležitým prvkem, který rozhodně nejde podceňovat. U matrace PASTO MAX je potah vyroben s použitím technologie silvercare, která tlumí nežádoucí pachy a zabraňuje růstu bakterií.

Pokud vám taštičková matrace PASTO MAX zaujala, můžete si ji objednat na adrese www.vybirejnabytek.cz/expedo-tastickova-matrace-pasto-max-100m200m26-potah-silvercare.

Shrnutí:

  • Taštičková matrace PASTO MAX
  • PUR pěna
  • HR pěna
  • Taštičkové pružiny
  • Kokosová vrstva
  • Středně měkká a tvrdá tuhost

Oboustranná Expedo Taštičková matrace PASTO MAX je ideální volbou pro ty, kteří hledají naprostý komfort a kvalitní spánek. Nejenže se můžete rozhodnout mezi dvěma tvrdostmi, ale matrace je také vybavena pokročilou technologií NanoHARD a kokosovou vrstvou, která vás ochrání před mikroorganismy. A s potahem silvercare si užijete ještě větší pohodlí.