Novinka – Modrá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Luca


Skvělý odpočinkový prostor s designovým vzhledem

Sametová pohovka Luca s 2 dekorativními polštářky poskytuje skvělý odpočinkový prostor a dodává interiéru špetku designu a luxusu. Syntetická tkanina, kterou značka Milo Casa použila, byla podrobena náročným testům, aby byla zaručena její trvanlivost a kvalita.

Krásná látka s příjemným dotekem a odolností

Na potah této pohovky byla použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru. Tato látka je také opatřena voděodolným ošetřením, které je nepostradatelné zejména pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky.

Voděodolný povrch pro snadnou údržbu

Znesnadňuje totiž vstřebávání tekutin, což znamená, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Mnoho možností využití

Tato modrá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Luca není jen krásným kouskem nábytku, ale také praktickým řešením pro vaše domácí zázemí. S rozkládacím mechanismem se rychle a snadno přemění na pohodlnou postel pro hosty nebo jako místo k odpočinku během dne.

Rozměry a skladování

Pohovka má rozměry 245 x 86 x 83 cm a rozměry úložného boxu jsou 185 x 55 x 15 cm. Díky tomu je snadná na skladování, pokud ji potřebujete odložit na nějakou dobu nebo přestěhovat.

Zakoupit si pohovku Milo Casa Luca

Zájemci si mohou tuto pohovku zakoupit na adrese https://www.bestnabytek.cz/produkt/modra-sametova-rozkladaci-pohovka-milo-casa-luca. Tato modrá sametová rozkládací pohovka Milo Casa Luca je skvělým doplňkem do každého moderního domova a poskytne vám komfortní místo k odpočinku i spánku.