Luxusní kávový dřez Blanco Etagon 6 – recenze a vlastnosti


Popis výrobku

Kávový dřez Blanco Etagon 6 je granitový jednodřezový dřez s montáží na pracovní desku o rozměru 60×51 cm a hloubkou 22 cm. Je navržen tak, aby se hodil pro montáž do skříňky o šířce 60 cm.

Blanco Etagon 6

Montáž a instalace

Kávový dřez Blanco Etagon 6 je dodáván s kompletní montážní sadou, včetně těsnicího pásku, montážních spon a odtokového ventilu. Na montáž tak nedáte víc, nežli je potřeba. Samotná instalace dřezu na desku je potom velice rychlá a snadná, takže si s ní poradí i méně zkušení kutilové. Navíc, pohled odnímatelného sifonového koše, který snadno vyčistíte, je další výhodou tohoto dřezu.

Vlastnosti

  • Granitový materiál: Granitový dřez Blanco Etagon 6 je velmi odolný a trvanlivý. Granit je nejtvrdší složkou v přírodě a je tedy ideální na dřez, který bude denně zatěžován různými předměty.
  • Speciální povrchová úprava SILGRANIT: Tento speciální povrch poskytuje vysokou rezistenci proti poškrábání a vylepšené vlastnosti v oblasti čistoty. Dřez zůstává po dlouhou dobu čistý díky zvláštnímu ochrannému filmu, který se k ostatním nečistotám nelepí.
  • Kávový design: Vzhled dřezu je velmi moderní a stylový. Pomocí své kávové barvy bude tento dřez skvěle ladit s jakýmkoli interiérem.
  • Praktický design: Díky hloubce dřezu lehce umístíte i velkou nádobu nebo příbory a výše zmíněná odnímatelná miska a sifonový koš umožňují snadné čištění.

Výhody a nevýhody

Pokud hledáte kávový dřez s moderním designem, a zároveň požadujete vysokou kvalitu a odolnost, je Blanco Etagon 6 určitě tou správnou volbou. Mezi hlavní výhody patří granitový materiál, speciální povrchová úprava SILGRANIT a praktický design. Nevýhodou může být pro někoho cena, ale např. na odkazu https://www.nabytekhned.cz/produkt/drez-blanco-etagon-6-kavova-524548 zjistíte, že se cena pohybuje kolem 9 000 Kč, což je na dřez této kvality velmi dobrá cena.