Luxusní bílá borovicová patrová postel Vipack Pino I. 90 x 200 cm


Vyrobení z kvalitního borovicového dřeva

Patrová postel Vipack Pino je vyrobena z borovicového dřeva, které se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností. Dřevo je lakované bílou barvou, která dodává posteli elegantní a moderní vzhled, ale postel je také dostupná v šedém provedení.

Bezpečný spánek dítěte

Do postele se leze pomocí žebříku s jedním schůdkem a ložná plocha postele je orámována zábranami, díky kterým se nemusíte bát o bezpečný spánek vašeho dítěte. Bezpečné a kvalitní rošty jsou samozřejmostí.

Úložný prostor pod postelí

Volný prostor pod postelí Vipack Pino může být využit k uskladnění hraček či dalších věcí. Pokud chcete mít uskladnění věcí pod postelí více organizované, ke speciálním boxům, které jsou součástí série Pino, se můžete dokoupit.

Odkaz na eshop s postelí

Přestože je postel Vipack Pino luxusní, není její cena vysoká. Na eshopu www.naradi-cz.cz je postel v akci a k dostání v cilovaných velikostech. K posteli je samozřejmostí rošt v ceně, matrace není součástí balení.

Vyberte svému dítěti nejen kvalitní a bezpečnou postel, ale také stylovou a moderní. Postel Vipack Pino splňuje všechna kritéria a navíc nabízí i praktický úložný prostor pod postelí. Na eshopu www.naradi-cz.cz si vyberte svoji oblíbenou verzi postele Vipack Pino v akci.

Luxusní bílá borovicová patrová postel Vipack Pino I. 90 x 200 cm

Navštivte eshop www.naradi-cz.cz, kde najdete široký sortiment nábytku, doplňků a zahradní techniky za příznivé ceny.