KENDI V – šatní skříň s sonoma dekorem a zrcadlem

je kvalitním a praktickým přístrojem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Tato skvělá šatní skříň disponuje řadou designových prvků, které nejen zajistí její funkčnost, ale také vynikající estetický dojem.

Základní informace o produktu

je vyrobená z kvalitního materiálu – laminované desky o tloušťce 16 mm s hranami ABS. Díky tomuto materiálu je skříň velmi odolná proti poškození a běžnému opotřebení.
Šatní skříň disponuje praktickými vlastnostmi, jako jsou například hliníkové kolejnice Sevroll, které zajišťují snadné a plynulé otevírání dveří.
Rozměry šatní skříně jsou (šxhxv): 120 x 58 x 200 cm. Dostanete samozřejmě i zrcadlové pruhy k dokonalému outfotu při převlékání.

Design a barevné provedení

Zrcadlové pruhy jsou nejenom praktickou, ale také velmi designovou součástí šatní skříně. Díky nim vytvoříte dojem většího prostoru v místnosti, kde skříň stojí.
Barevné provedení je v sonoma dekoru, který je velmi moderní a elegantní. tak může být dokonalým doplňkem vašeho interiéru.

KENDI V - šatní skříň s sonoma dekorem a zrcadlem

Dodání a záruka

je dodávána v demontu, což znamená, že můžete snadno přenášet a montovat do vašeho bytu.
Skříň disponuje 24 měsíční zárukou, která vám zajistí bezstarostné používání a kdykoliv můžete kontaktovat zákaznickou podporu.

Pokud chcete mít v ložnici opravdu kvalitní a praktický nábytek, pak se určitě zaměřte na . Jistě vám nabídne všechny vlastnosti a designové prvky, které byste mohli očekávat od moderní šatní skříně. Vyzkoušejte ji a nebudete zklamáni!