Kameninový servírovací tác Mensa Bitz – ideální pomocník při hostování!

Milujete sushi nebo si neumíte představit večer s kamarádkami bez aperitivu v italském stylu? Sáhněte po kameninovém servírovacím tácu v hravých barvách, které nakopnou vaše chuťové buňky a v kombinaci s jídlem vytvoří hravé variace, které ozvláštní váš stůl.

O značce

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Značka Bitz se snaží propojit kulinářské umění se stylovým designem. Kameninový servírovací tác Mensa Bitz je jedním z mnoha produktů této prestižní značky. Tento tác spojuje elegantní design s praktickou funkčností. Je vyráběn z vysoce kvalitní kameniny a vyznačuje se vysokou odolností vůči poškrábání a škrábancům. K tomu je ještě skvělou izolací, díky čemuž udrží jídlo na požadované teplotě.

Kameninový servírovací tác Mensa Bitz

V tomto provedení se tento tác vyznačuje živými a hravými barvami, které jen umocňují chuťový zážitek z vašeho oblíbeného jídla. Kameninový servírovací tác Mensa Bitz je vhodný pro použití nejen v rodinném kruhu, ale i při hostování s přáteli a většími oslavami.

Chcete si pořídit tenhle skvělý pomocník při servírování jídla? Navštivte náš e-shop a objednejte si ho ještě dnes. Klikněte na odkaz a dozvíte se další informace o tomto produktu.