Globo – Venkovní stropní svítidlo: Moderní design pro osvětlení vašeho exteriéru


Globo Venkovní stropní svítidlo

Úvod

Globo – Venkovní stropní svítidlo je skvělou volbou pro osvětlení exteriéru vašeho domu nebo zahrady. Toto moderní svítidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů a navíc disponuje elegantním designem, který perfektně zapadne do každého prostředí.

Design

Toto venkovní stropní svítidlo disponuje moderním designem, který je tvořen kombinací alu antracitové barvy a skla s průhlednou barvou. Tento design je velice elegantní a přitom nenápadný, což z něj dělá perfektní doplněk jakékoli zahrady či terasy.

Parametry

Toto venkovní stropní svítidlo má velmi malé rozměry, přesto dokáže poskytnout dostatečné osvětlení pro celou vaši zahradu. Rozměry jsou dle výrobce přibližně 10,8/9,6 cm a jako zdroj světla slouží 1 GX53 LED 11W 230V.

Kde koupit

Toto venkovní stropní svítidlo je k dispozici pouze online a to na www.vybirejnabytek.cz. Pokud si jej zakoupíte zde, získáte záruku kvality, kterou nabízí jak prodejce, tak výrobce.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a zároveň moderní venkovní stropní svítidlo, pak vám můžeme určitě doporučit Globo. Tento výrobek kombinuje elegantní design s vysokou kvalitou materiálů, což jej dělá dokonalou volbou pro každého, kdo chce poskytnout důstojné osvětlení své zahradě či terase.

Globo Venkovní stropní svítidlo
Globo Venkovní stropní svítidlo