Designová krása: Transparentní židle LUIS od Casarredo

Elegantní a praktická židle v moderně barokním stylu bude šperkem každého interiéru. Je vyrobená z průhledného (transparentního) polykarbonátu. Tento unikátní designový kousek dodá vašemu bytu nezaměnitelný styl a eleganci.

Transparentní židle LUIS od Casarredo

Vlastnosti židle LUIS

  • Výška: 90 cm
  • Hloubka: 52 cm
  • Šířka: 55 cm
  • Hmotnost: 5,3 kg
  • Maximální povolená zátěž: 110 kg

Polykarbonát je moderní a odolný materiál, který poskytuje pevnost a odolnost, zároveň však zachovává transparentnost a lehkost. Židle LUIS od Casarredo je vynikajícím příkladem, jak moderní materiály dokážou spojit atraktivní design s praktičností a vysokou kvalitou zpracování. Protože židle jsou průhledné, mohou skvěle doplnit jakékoli barvy a style interiéru.

Při výrobě této židle byl kladen důraz na snadnou údržbu. Polykarbonát se snadno čistí pomocí vlhkého hadříku. Židle také nevyžaduje žádnou údržbu, jako např. nátěr či lakování, díky tomu zůstává stále ve vynikajícím stavu.

Odkaz na Casarredo židli LUIS.

Tip na kombinaci

Pokud hledáte stylový stůl, k němuž lze transparentní židle LUIS kombinovat, můžeme vám doporučit náš Deskový stůl BROSSEAU. Stejně jako židle LUIS je tento stůl v moderním designu a k jeho výrobě byly použity prvotřídní materiály, jako např. ořechové dýhy a masivní ocel.

Deskový stůl BROSSEAU

S transparentními židlemi LUIS a stolkem BROSSEAU získá váš byt jedinečný designový prvek, který vám dodá prestiž a šarm.