Černá sprchová vanička REA SAVOY – velikost 90×90

Univerzální sprchová vanička je vyrobena z kvalitního akrylu, který je odolný proti poškození. Tato sprchová vanička se výborně hodí do všech interiérů koupelen.

Specifikace produktu:

  • Materiál: akryl
  • Barva: černá
  • Výška sprchové vaničky: 6 cm
  • Místo odtoku: v rohu
  • Sifon v ceně: ano

Tato sprchová vanička je ideální pro ty, kteří rádi experimentují s interiérem a hledají neobvyklé prvky. Černá barva dodá vaší koupelně atmosféru luxusu a štýlu.

Vanicka má velikost 90×90 cm, která je dostačující pro většinu koupelen. Místo odtoku v rohu zajistí, že voda z vaší sprchy se bude efektivně odtékat.

Kromě toho, sprchová vanička obsahuje sifon v ceně, což je skvělá přidaná hodnota pro spotřebitele. Nemusíte tedy dokupovat další potřebné součástky.

Pokud jste se rozhodli pro tuto sprchovou vaničku, můžete ji zakoupit na webových stránkách nabytekhned.cz. Můžete si být jisti, že získáte kvalitní a funkční produkt, který vám bude sloužit mnoho let.

Černá sprchová vanička REA SAVOY

Na závěr můžeme říci, že sprchová vanička REA SAVOY je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový prvek pro svoji koupelnu. Je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který vydrží mnoho let. Pokud si ji zakoupíte, určitě nebudete litovat.