ASIR Regál GRASS v ořechovém provedení: vynikající řešení pro Vaše úložné potřeby

ASIR Regál GRASS je jednoduchý, ale velice efektivní policový regál s poličkami v dekoru ořech. Tento regál poskytne dostatečný prostor na vystavení knih i dekorací. Díky svému jednoduchému designu se hodí do každého interiéru. Regál GRASS je páteří Vaší knihovny, ale může být také skvělým řešením pro ukládání dalších drobností.

Stabilní kovová konstrukce

ASIR Regál GRASS byl navržen tak, aby byl stabilní a odolný. Tento regál má kovový rám, který dodává celé konstrukci sílu a odolnost. Regál navíc zahrnuje poličky v ořechovém provedení, které vypadají velice moderně a elegantně.

Kvalitní materiály

ASIR Regál GRASS je vyroben z kvalitního materiálu, kterým je melaminem potažená dřevotříska. Tento materiál je velice odolný, a proto je regál schopný odolat poškození či opotřebení. Díky tomu se můžete spolehnout na jeho dlouhou životnost.

Úložný prostor

OASIR Regál GRASS nabízí dostatek prostoru na uložení knih a jiných drobností. Regál má šířku 91,8 centimetrů, výšku 180 centimetrů a hloubku 34,8 centimetrů. Výška police je 35,2 centimetrů a výška nohy 19 centimetrů. Všechny tyto rozměry zajišťují dostatek uložného prostoru, takže Vás nemusí napadnout, kam s dalšími knihami, které si budete chtít doplnit do Vaší sbírky.

ASIR Regál GRASS v ořechovém provedení je skvělou volbou pro každou knihovnu. Díky svému kvalitnímu zpracování a modernímu designu. Pokud hledáte spolehlivý a jednoduchý policek s dostatečným prostorem na uložení knížek a dekorací, ASIR Regál GRASS je tou správnou volbou.

Navíc, pokud si ASIR Regál GRASS pořídíte přes stránky https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-regal-grass-orech, můžete si být jisti, že získáte kvalitní produkt za výhodnou cenu. Stačí si jen zvolit požadovaný počet a kliknout na tlačítko „Koupit“.

ASIR Regál GRASS v ořechovém provedení

Tak neváhejte a vyhledejte si ASIR Regál GRASS na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-regal-grass-orech. Svou knihovnu tak můžete mít v jednoduchosti a stylu.