ASIR Nástěnná dekorace VW T1 kov černá – vynikající doplněk pro fanoušky kultovního minibusu

Moderní nástěnná dekorace VW T1 je skvělým doplňkem nejen do dětského pokoje. Pokud máte rádi kultovní minibus zvaný „brouk“, pak nemůžete ujít této dekoraci.

Jak vypadá dekorace?

Tato dekorace je vyrobena z kovu a má tloušťku 1,5 mm. Je tvarovaná jako minibus VW T1, který je věrnou kopií originálu. Celkové rozměry dekorace jsou 32 x 36 cm. Barva dekorace je černá, což jí dodává moderní vzhled.

Odkaz na stránku s touto originální nástěnnou dekorací najdete na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/asir-nastenna-dekorace-vw-t1-kov-cerna

Kde dekoraci použít?

Tento výrazný doplněk můžete použít například v dětském pokoji, kde zaujme každého malého i velkého fanouška VW. Dekorace bude vynikat na bílé či béžové stěně.

Jak o dekoraci pečovat?

Pro udržení vzhledu dekorace je potřeba ji udržovat v čistotě. Stačí ji otřít suchým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem s jemným mýdlovým roztokem. Pokud se na dekoraci objeví oxidace, můžete ji lehce oškrábnout suchým kartáčem a otřít navlhčeným hadříkem.

ASIR Nástěnná dekorace VW T1 kov černá

Vyberte si svoji oblíbenou dekoraci VW T1 kov černa

Pokud máte rádi originální doplňky do interiéru, jistě si oblíbíte nástěnnou dekoraci VW T1. Vyberte si variantu v kovově černé barvě a ozdobte si tak svůj byt či dům. Dekoraci můžete použít i jako dárek pro vaše přátele, kteří milují kultovní minibus VW T1.