Alveus Ella – dřezová baterie s otočným raménkem v chromu (č. 1129024)

Zahoříte pro novou kuchyň, ale nejste si jisti, které vybavení zvolit? Jako jeden z klíčových prvků kuchyně by měla být pečlivě vybírána i dřezová baterie. Ta by měla být nejen praktická, ale také krásná a estetická. Pokud hledáte eleganci a zároveň kvalitu, Alveus Ella je pro vás tou pravou volbou.

Alveus Ella dřezová baterie

Páková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem

Alveus Ella je páková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem. Tento detail zaručuje perfektní manipulaci a snadné ovládání baterie. Také se tak může snadno přepínat mezi mytím předmětů v dřezu a plněním nádob v blízkosti baterie. Můžete se tak snadno vyhnout únavné práci při umývání nádob a pomůže vám k rychlejšímu dokončení práce.

Alveus Ella dřezová baterie s otočným ramínkem a chromu

V chromovém provedení

Alveus Ella je také k dispozici v krásném chromovém provedení. Díky tomu bude ladit se všemi designy kuchyní, ať už jsou moderní nebo klasické. Materiál zaručuje dlouhou životnost baterie, protože se ani po letech neztratí elegantní povrch.

Při hledání vhodné dřezové baterie nezapomeňte na kvalitu a design. Alveus Ella je pro ty, kteří dbají nejen o funkčnost ale také o estetiku. Pokud se více zajímáte o specifikace tohoto produktu, můžete si přečíst na stránkách Esrom.cz.